Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Kartony automatyczne to sprytne i dziecinnie proste rozwiązanie pomagające przyspieszyć proces pakowania.
Korzystając z kartonu z automatycznie składanym dnem oszczędzasz przede wszystkim czas, a Ty i Twoi pracownicy pracujecie efektywniej i lżej. Spakowanie przedmiotu do kartonu z automatycznym dnem zajmuje 2 razy mniej czasu niż do tradycyjnego pudełka klapowego.

Czas to pieniądz, czyli kartony z automatycznym dnem

Już są. Mega szybkie i dziecinnie proste w składaniu kartony z automatycznie składanym dnem (kliknij i przejdź do oferty w sklepie online) Korzystając z nich oszczędzasz przede wszystkim czas, a Ty i Twoi pracownicy pracujecie efektywniej i lżej. Spakowanie przedmiotu do kartonu z automatycznym dnem zajmuje 2 razy mniej czasu niż do tradycyjnego pudełka klapowego. Taka oszczędność czasu i pracy nie bez znaczenia pozostanie na Twoje wyniki ekonomiczne.

Dodatkowo charakteryzują się one zwiększoną wytrzymałością w stosunku do zwykłych kartonów klapowych ze względu na zastosowanie w nim podwójnego dna, przez co idealnie nadają się do pakowania cięższych przedmiotów oraz ma na celu zmniejszenie ryzyka uszkodzenia opakowania w trakcie transportu. Co więcej pełne i proste dno ułatwi Ci znacznie pakowanie produktów.

Sam proces składania kartonu jest bardzo prosty, wystarczy tylko ścisnąć karton z obydwu boków i jest gotowy do użycia. Bez taśmy klejącej, bez żadnych narzędzi. Dodatkowym jego atutem jest możliwość ponownego jego rozłożenia bez utraty jego właściwości.

Zobacz jak prosto złożyć kartony z automatycznym dnem:

Karton z automatycznym dnem
Widok z góry
Karton z automatycznym dnem
Widok od spodu kartonu

Można w nim wysyłać przesyłki za pośrednictwem wszystkich dostępnych firm kurierskich (m.in. DPD, DHL, UPS, INPOST, FEDEX, Pocztex i innych), operatorów pocztowych (Poczta-Polska) jak i korzystać z usług Paczkomatów.

Do kartonów z automatycznie składanym dnem bez problemu spakujesz:

  • kosmetyki
  • drobną odzież,
  • książki i broszury,
  • galanterię skórzaną
  • małe części zamienne,
  • akcesoria komputerowe,
  • gadżety reklamowe,
  • i wiele innych.

 

Potrzebujesz taki właśnie karton z nadrukiem ?? – nie ma sprawy zrobimy go dla Ciebie.

Zobacz też inne artykuły w dziale Nadruk na kartonie

Share:

administrator