Wypełniacz do paczek, wypełniacze kartonów, wypełnienie paczek, ekologiczny wypełniacz do kartonów – te i inne teksty wpisane w wyszukiwarkę pokazują, że możliwości na ekologiczne pakowanie jest bardzo dużo. Ale które wybrać?

Do wypełnienia kartonu i lepszego zabezpieczenia towaru w trakcie transportu można użyć różnych materiałów. Ostatecznie – można użyć nawet piasku 😉 Oczywiście to żart, bo byłoby to niezbyt ekonomiczne rozwiązanie 😄😄😄 Ale od razu widać jak bardzo jest tu ważny aspekt ekonomiczny.

Skropak – co to?

Zdecydowanie bardziej od foliowych poduszek wypełniających polecamy ultralekki i w 100% biodegradowalny wypełniacz SKROPAK. Jeśli także zastanawiasz się, gdzie wyrzucać skropak to pamiętaj, że te organiczne chrupki składają się w 100% ze skrobi kukurydzianej i wody, a zatem ulegają biodegradacji. W najlepszym przypadku posłużą jako nawóz lub mogą zostać w bezpieczny sposób wyrzucony z innymi odpadami biodegradowalnymi.

Zalety ekologicznych chrupków:

  • naturalne i ulegające biodegradacji
  • ultralekki – nie obciąża Twojej paczki
  • sprężystość i odporność na zgniatanie – Skropak idealnie wypełnia wszelkie luki w paczce, unieruchamiając wysyłany produkt oraz doskonale amortyzuje wszelkie wstrząsy w trakcie transportu.
  • jako nadawca nie zostawiasz klienta z częścią opakowania, które musi potem utylizować.

Zobacz produkt w sklepie:

Skropak biały 400 l
SKROPAK biały 400 l
Kliknij obrazek i przejdź do sklepu
Skropak zielony 400 l
SKROPAK zielony 400 l
Kliknij obrazek i przejdź do sklepu

Razem możemy zadbać o nasze środowisko – wybierając produkty, które są przyjazne naturze

Wspólnie wspieramy środowiskoKartony24 - polski producent kartonów

PS. Czy zauważyliście że jeden z naszych “Pudłaków” na większości materiałów pojawia się z paczką Skropaku, który radośnie sobie chrupie?

 

A czy widziałeś naszą kartonową historyjkę o Skropaku? 🙂

ekologiczne wypełniacze paczek

 


author

Stary wyjadacz, mistrz kategorii. Zawsze jest na bieżąco z tematyką branży, ale i sprawami spoza niej. Karton renesansu! Wskaże najlepsze rozwiązanie i poklepie po ramieniu.