Przygotowanie produktu do wysyłki jest zajęciem niekiedy czasochłonnym, nieraz wymaga cierpliwości i zdolności manualnych, a także nuty kreatywności. To na nadawcy spoczywa obowiązek takiego zabezpieczenia produktu, aby w całości dotarł on do odbiorcy. W tej kwestii nie ma kompromisów. Dodatkowo staranność i estetyka pakowania przesyłki pozostaje kwestią nie bez znaczenia dla odbiorcy naszych produktów, bo kto z nas nie lubi dostawać rzeczy po prostu ładnie zapakowanych?

Naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku i klientów powstała nowa linia kartonów fasonowych z systemem błyskawicznego zamknięcia “STICK plus”, łącząca potrzeby zarówno przedsiębiorców jak i klientów w kwestii łatwego i estetycznego pakowania przesyłek.

Na czym polega innowacyjność takiego rozwiązania i w jaki sposób rozwiązuje ono kwestię łatwego i estetycznego pakowania przesyłek?

Po pierwsze – prostota

Zamknięcie pudełka zgodnie z instrukcją, gwarantuje trwałe i solidne zabezpieczenie na czas doręczenia przesyłki. Te kilka ruchów wystarczy, aby mieć pewność, że nie da się sprawdzić niezauważenie zawartości pudełka zanim dotrze ono do klienta. Taśma klejowa zastosowana w konstrukcji kartonu jest wytrzymała do tego stopnia, że nie jest możliwe otwarcie pudełka bez ostrych narzędzi.

Po drugie – pieniądze

Zakup, magazynowanie artykułów do klejenia, do tego akcesoria do artykułów do klejenia to niekiedy spore koszty, tym bardziej, że stanowią one zasób wyczerpywalny – potrzeba ciągle je uzupełniać. Wykorzystując natomiast karton z systemem “STICK plus” nie ma konieczności dodatkowego użycia taśmy pakowej, koszty redukują się do jednego produktu – kartonu z systemem “STICK plus”. Zwróć również uwagę na możliwość dodatkowego zagospodarowania przestrzeni przeznaczonej wcześniej na akcesoria do pakowania.

Po trzecie – czas

Wyobraź sobie, że gotowe do wysyłki pudełko przygotujesz w 5 sekund – wystarczy zerwać pasek klejowy i domknąć górną pokrywę pudełka. To znacznie prostszy i łatwiejszy sposób niż pracochłonny, niekiedy mało precyzyjny montaż taśmy pakowej.

Po czwarte – wrażenie

Pozytywne wrażenie Twoich klientów. O ile bardziej wolimy dostawać rzeczy starannie i ładnie przygotowane od takich, w których zaniedbuje się estetykę? Decydując się na karton z systemem “STICK plus” dostarczasz swojemu klientowi produkt zapakowany estetycznie, bez zbędnej okleiny na jego powierzchni. Unikasz również sytuacji, w których klient dwoi się i troi jak dostać się do wnętrza przesyłki. Otwieranie pudełka jest bardzo intuicyjne i wygodne – zastosowanie w konstrukcji kartonu specjalnego, perforowanego paska pozwala otworzyć pudełko zaledwie jednym ruchem. Wystarczy zerwać perforację, aby dostać się do wnętrza pudełka. To znaczne udogodnienie dla klientów.

Know-how systemu błyskawicznego zamknięcia kartonu “STICK plus” najlepiej obrazuje poniższy filmik. Zapoznaj się z instruktażem i zastanów się jak system “STICK plus” pomoże Twojemu biznesowi.

Spróbuj rozwiązania, które łączy wygodę i satysfakcję. Dla Ciebie i Twojego klienta.


author

Stary wyjadacz, mistrz kategorii. Zawsze jest na bieżąco z tematyką branży, ale i sprawami spoza niej. Karton renesansu! Wskaże najlepsze rozwiązanie i poklepie po ramieniu.