Strona główna » Kartonowe porady » Jak dobrze zrobić katalog produktowy opakowań tekturowych?

Jak dobrze zrobić katalog produktowy opakowań tekturowych?

przez KartoNova
Opublikowany: Ostatnia aktualizacja:
katalog produktów dostępnych w ofercie Kartony24 PDF w wersji online

Życie nie powinno wiać nudą. Nie przekonają i nie zachwycą Cię zwykłe, oklepane rzeczy. Nas też, dlatego Kartony24.eu tworzymy z dbałością o detale i szaleńczą miłością do tektury. Tworzymy miejsce, gdzie miło wykonuje się czynność zakupu kartonu. A kto powiedział, że jak karton to szaro, buro i ponuro? Oooo, to nie u nas i nie z nami. Obejrzyj stronę, nasze social media i koniecznie pobierz katalog produktowy – bo się postaraliśmy. I dziś trochę o nim.

Katalog produktowy – co powinien zawierać?

Wszystko. Serio, to pierwsze co przychodzi do głowy. Jest tyle ważnych rzeczy, o których trzeba powiedzieć. Rodzaje, rozmiary, kolory, kształty, wyjątki i inne wątki. O matko, tego było tyle… Najpierw natłok myśli, a potem stwierdzenie: “spokojnie, przecież musi być jakiś sposób na okiełznanie tego bałaganu informacyjnego”. Oddech. Oddech. Oddech. Pamiętaj o oddechu, jeśli kiedykolwiek na kilkunastu stronach będziesz chciał zmieścić wszystkie informacje dotyczące Twoich produktów. I tak, po oddechu przeszliśmy do tego co dalej.

Zastanów się dla kogo robisz ten katalog i jaki problem rozwiązuje odbiorcy

Tak, musisz wiedzieć dla kogo i po co robisz katalog produktowy. Nasz powstał dla przyszłych klientów, którzy potrzebują w pigułce dostać ofertę produktową i wiedzę o podstawowych aspektach technicznych. Chcemy żebyś od razu, za pierwszym zamówieniem kartonów trafił do najlepszego w branży producenta i dostawcy opakowań. Kupowanie kartonów nie musi być mozolną, zajmującą cenny czas czynnością!

katalog produktowy Kartony24.eu katalog produktowy producent kartonów i akcesoriów do pakowania Kartony24

Posegreguj informacje w katalogu produktowym

Zaczyna się mozolna praca. Piszesz, kreślisz. Piszesz, kreślisz. I w końcu powstaje on – plan idealny. Bez niego nigdzie dalej się nie ruszaj. Gdy go masz, dumnie krocz dalej. Gdy napotkasz osoby, które odwracają go do góry nogami, patrz punkt wyżej. Jeśli uważasz, że Twój plan rozwiązuje problem, który określiłeś, pomachaj im i do dzieła! Na nasz katalog taki plan powstał. Grafik przyjął go do realizacji twierdząc, że jest super. A to już połowa sukcesu. Później wystarczy trzymać się planu.

Pobierz nasz katalog produktowy i sam zobacz, jak wygodnie czyta się wszystkie informacje. Podany w nietuzinkowej formie, jak na Kartony24 przystało. Śmiało, zobacz.

katalog opakowań tekturowych Kartony24

Wydrukuj katalog produktowy i udostępnij online

Znajdź dobrą drukarnię. My na początku mieliśmy pecha (nie wszyscy niestety mają tak dobrą obsługę klienta, jak nasz sklep Kartony24.eu) ale ostatecznie mamy to! Katalog w formie papierowej. Znajdziecie go w naszych biurach obsługi klienta w Tajęcinie 112A oraz w Sokołowie Małopolskim ul. Reymonta 15. Zapraszamy! Jeśli nie możesz nas odwiedzić, pobierz katalog produktowy tutaj.

Co znajdziecie w katalogu produktowym Kartony24?

  • ofertę opakowań dostępnych od ręki w naszym sklepie,
  • informacje dotyczące usług, które wykonujemy aby wspierać Twój biznes,
  • techniczne informacje, które powinny pomóc Ci w podjęciu decyzji, który karton jest tym właściwym.

Co wyróżnia katalog produktowy Kartony24?

  • precyzyjnie wyselekcjonowane informacje, bez niepotrzebnego rozpraszania uwagi
  • zadbaliśmy o UX jak nikt w branży, czyta się o to zdecydowanie lepiej niż jakikolwiek inny katalog opakowań
  • zastosowany storytelling, który w prosty sposób opowie Ci o tym, co trudne, nudne lub technicznie skomplikowane. Ale nie ma przesady – to nie jest “Nad Niemnem”.
  • ciekawa, kolorowa, nietuzinkowa forma pokazania opakowań
  • spójna, przyjemna dla oka lektura przed zakupem kartonów

Wspominałam już, że dbamy nie tylko o jakość produktów ale też usługi? Nie musisz kupować kartonów lub innych opakowań jak w latach 90-tych. Choć te lata miały swoje zalety – Britney, Barbie i takie tam. 👏 Kupuj kartony u nas. Zadbamy o Ciebie.

katalog produktów producenta Kartony24 opakowania kartonowe i akcesoria do pakowania

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

Może cię zainteresować

NEWSLETTER

Wejdź do kartonowego świata, w którym znajdziesz nowości produktowe, promocje i inspiracje.
To prawdopodobnie najlepszy newsletter wśród kartonów. Dołącz.

Śledź nas