Strona główna » Kartonowe porady » Torba papierowa vs pudełko. W co zapakować prezent świąteczny?

Torba papierowa vs pudełko. W co zapakować prezent świąteczny?

przez Papa Stretch
pakowanie świątecznych prezentów w co zapakować prezent na święta porównanie

Święta już tuż, tuż, a wraz z nimi tradycja obdarowywania bliskich prezentami. Jednak przed nami wybór: torba papierowa czy pudełko na prezent świąteczny? Dla tych dylematów jestem tutaj dla Ciebie. Pozwól mi przybliżyć różnice i zalety obu opcji, które pozwolą Ci podjąć właściwą decyzję. Twój prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!

Torba papierowa na prezent świąteczny

Papierowa torba od dawna jest symbolem elegancji i prostoty. Jej klasyczny wygląd i wyjątkowa faktura papieru dodają każdemu prezentowi specjalnego uroku. Dla tych, którym zależy na ekologii – torebki papierowe to idealne rozwiązanie. Wykonane są z materiałów przyjaznych środowisku, dlatego idealnie podkreślą Twoją troskę o planetę. Papierowa torebka na prezent świąteczny będzie idealnym opakowaniem na podarunek dla przyjaciół, rodziny, pracowników czy partnerów biznesowych.

torba papierowa na prezent świąteczny proste i estetyczne pakowanie prezentów

Pakowanie prezentów w torbę papierową – propozycja od czekolada-utkane.pl

torba papierowa na prezent na Boże Narodzenie minimalistyczne i estetyczne pakowanie prezentów

Pakowanie prezentów w torbę papierową – propozycja od ladnydom.pl

ekologiczna torba papierowa z nadrukiem świątecznym motyw Mikołaj proste i estetyczne pakowanie prezentów

Pakowanie prezentów w torbę papierową z nadrukiem – propozycja od kartony24.eu

Sięgając po papierowe torebki, postaw na torby papierowe z nadrukiem świątecznym, dzięki czemu nadasz swojemu prezentowi wyjątkowy charakter. Możesz wybrać torbę już z gotowym nadrukiem lub wykonać własny nadruk. Choinka, Mikołaj czy inne motywy świąteczne pozwolą wprowadzić świąteczny klimat bezbłędnie.

Torba papierowa z nadrukiem 180x80x225

Torba papierowa 180x80x225 „Choinkowy MIX”

sprawdź

Torba papierowa z nadrukiem 180x80x225

Torba papierowa 180x80x225
„Mikołaj”

sprawdź

Torba papierowa z nadrukiem 240x100x320

Torba papierowa 240x100x320
„Zielone Gałązki”

sprawdź

Pudełka na prezent świąteczny

Jeśli Twoim prezentem są delikatne przedmioty, wykonane z ceramiki lub szkła, to doskonałym rodzajem ich opakowania będzie pudełko. Pudełka czy kartony, dzięki swojej konstrukcji i zastosowaniu grubszego papieru lub tektury, dają pewność, że Twoja niespodzianka dotrze do obdarowanej osoby w całości. Wystarczy tylko wolne przestrzenie w kartonie wypełnić jednym z dostępnych na rynku wypełniaczy (najlepiej papierowymi wiórkami SizzlePak) i to wszystko.

pudełko kartonowe z nadrukiem świątecznym choinki święta Boże Narodzenie pod choinkę

Pakowanie prezentów w karton – propozycja od kartony24.eu

pudełko na prezent świąteczny wypełniony papierowym wypełniaczem eko eleganckie i estetyczne pakowanie prezentów

Pakowanie prezentów w karton – propozycja od manufakturapodarunkow.pl

karton z nadrukiem świątecznym motyw tradycyjny szopka proste i estetyczne pakowanie prezentów

Pakowanie prezentów w karton z nadrukiem – propozycja od kartony24.eu

Karton z nadrukiem świątecznym to ozdoba sama w sobie. Wybierając pudełko, które od razu wyróżnia się na tle opakowań bez nadruku, oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy na dodatkowe zdobienie opakowania.

Pudełka są symbolem tradycji, a teraz dostępne są w zróżnicowanych wzorach i kształtach. Jedno jest pewne – trafią w każdy gust!

Karton z nadrukiem świątecznym 160x110x70

Karton z nadrukiem 160x110x70
„Szopka”

sprawdź

Karton z nadrukiem świątecznym 250x200x50

Karton z nadrukiem 250x200x50
„Zielone Gałązki”

sprawdź

Karton z nadrukiem świątecznym 400x300x200

Karton z nadrukiem 400x300x200
„Choinkowy MIX”

sprawdź

Torebka ozdobna czy pudełko świąteczne – co wybrać?

Podobnie jak z wyborem pomiędzy pizzą a burgerem – obie opcje brzmią apetycznie, ale trzeba się zdecydować. Stojąc przed wyborem świątecznego opakowania, możesz wybrać pudełko lub torebkę ozdobną. Decyzja zależy od Twojego prezentu i osobistego stylu. Torebki papierowe są eleganckie i ekologiczne, idealne dla lekkich prezentów lub tych, które mogą zostać ujawnione bez konieczności rozpakowywania. To niezwykle lekkie i łatwe do złożenia jak i przenoszenia opakowanie, co np. ułatwia wręczanie prezentów pracownikom dużych przedsiębiorstw.

Pudełko na prezent świąteczny to natomiast wybór dla tych, którzy cenią trwałość i tradycję. Konstrukcja kartonu, zarówno fasonowego jak i klapowego sprawia, że zawartość prezentu do końca pozostanie tajemnicą, co wprowadza dodatkowy element niespodzianki. Kartony składa się nieco dłużej niż torby papierowe, jednak wybierając fasonowe, złożysz je naprawdę bardzo szybko i bez dodatku taśmy klejącej. Oczywiście, każdy prezent wymaga ozdobnej wstążki, a wybierając kartonowe pudełko, mamy pewność, że prezentacja będzie jak najbardziej efektowna.

Niezależnie od wyboru, oba rodzaje opakowań oferują szansę na stworzenie niezapomnianego doświadczenia już od samego momentu wręczenia prezentu. Warto więc dopasować je nie tylko do zawartości, ale również do charakteru i gustu obdarowywanej osoby.

pakowanie prezentów personalizowane opakowanie indywidualne z nadrukiem na święta

Kiedy wybierzesz już odpowiednie opakowanie, pamiętaj o personalizacji. Dodaj kokardę, wizytówkę lub ręcznie napisaną kartkę, aby Twój prezent stał się niezapomniany. Możesz również przygotować własne, spersonalizowane opakowanie wysyłkowe. Święta to czas dzielenia się radością i miłością, a odpowiednie opakowanie dodaje do tego wyjątkowego blasku.

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

Może cię zainteresować

NEWSLETTER

Wejdź do kartonowego świata, w którym znajdziesz nowości produktowe, promocje i inspiracje.
To prawdopodobnie najlepszy newsletter wśród kartonów. Dołącz.

Śledź nas