Planowanie prezentów dla pracowników to duże wyzwanie. Różne oczekiwania ludzi, ograniczający budżet, brak pomysłu. Na HRy lub osoby wydelegowane do wykonania tego zadania czyha wiele niebezpieczeństw. Sprawdź, jak suchą stopą przejść to morze problemów i beztrosko czekać na święta!

Prezent dla pracownika. Co mówią ludzie?

Dziś prosto z mostu, dla wszystkich ogarniaczy firmowych prezentów. Tych z HR i tych, którym w zaszczytnym udziale przypadła misja spełnienia oczekiwań wszystkich – szefa i pracowników 🙂 Co na korytarzach mówią ludzie o prezentach świątecznych?

  • “ Chcę kasę, a nie jakieś głupoty”
  • “ Znowu jakiś firmowy produkt w cenie pracowniczej…, bez komentarza”
  • “ Kolejna para skarpet, po co to komu?”
  • “ Niech to będzie coś, czego sama bym sobie nie kupiła”
  • “ Efekt wow, albo wcale niech nic nie dają”

Jesteś na to gotowy/a?

Jak zacząć realizację firmowych prezentów?

Dostajesz to bojowe zadanie do wykonania i co czujesz? Ekscytacje, przerażenie, radość, smutek, zakłopotanie? Daj znać. Niezależnie od pierwszego uczucia, dasz radę. Odetchnij i skorzystaj z naszych sprawdzonych sposobów.

1. Wybierz atrakcyjne opakowanie.

Takie, które wzbudzi zainteresowanie, dobrą emocję, otworzy dyskusję, wzbudzi chęć zaglądnięcia do środka i da Twojemu pomysłowi na prezent firmowy szansę na sukces. Nawet jeśli sam środek nie zadowoli każdego (a pewnie tak będzie, nie włożysz tam przecież słynnej pomidorowej – choć w sumie, czemu nie?), to u pracownika pojawi się myśl – fajne pudełko, wykorzystam. I to jest dobry początek. Znajdziesz je tutaj.

2. Zastanów się, co można kupić w określonym budżecie.

Kilka sposobów jak to zrobić od weteranów pakowania różnych, najdziwniejszych rzeczy 😉 My to mamy robotę, mówię Ci.

  • Zastanów się z czym kojarzy się firma. Nawiąż do anegdoty krążącej po korytarzach.
  • Kup coś trendującego na rynku.
  • Alkohol, słodycze skarpety – może i nie zaskoczą, ale nie rozczarują. To bezapelacyjnie bezpieczna wersja wydarzeń.
  • Może ktoś z pracowników firmy ma ciekawe hobby i tworzy nietuzinkowe cuda? To zyska uznanie wszystkich, gwarantujemy! 

Zadanie wykonane. Ordery przyznane?

Wiesz już co będzie prezentem świątecznym w Twojej firmie? Super. Zapakuj to teraz w najciekawsze naszym zdaniem pudełka prezentowe na rynku. Karton z nadrukiem świątecznym w różnych rozmiarach, wzorach, kolorach dostępny w naszej ofercie to odpowiedź na Twoje pytania “jak to zapakować?” i gwarancja, że zrobisz to dobrze, ciekawie i nietuzinkowo. Mamy nadzieję, że Twój pomysł przypadnie do gustu wszystkim (a przynajmniej zdecydowanej większości), szef będzie pękał z dumy, a ordery zasług zostaną Ci przyznane (najlepiej nie pośmiertnie ;)).

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.


author

Na jedno pytanie udziela aż pięciu odpowiedzi! Otacza każdego opieką i troską! Zaopiekuje się tobą niczym Papa Smerf Smerfikami. Podzieli się dobrą radą, zapobiegnie błędom, a te już powstałe obróci w żarcik. W nagłych sprawach uratuje z opresji.