Strona główna » E-commerce » Pasek klejowy. Innowacja w pakowaniu książek?

Pasek klejowy. Innowacja w pakowaniu książek?

przez Papa Stretch
Opublikowany: Ostatnia aktualizacja:
Pasek klejowy innowacja w pakowaniu

Chyba żartujesz. Karton to karton. Od wieków klejony taśmą. Całe pokolenia pakujących nie wyobrażały sobie, że można inaczej. A teraz? Teraz kolejne pokolenia nie wyobrażają sobie jak można pakować bez paska klejowego.

Ludzie nie lubią zmian.

Bzdura. Lubią.
Tylko muszą to być zmiany na lepsze. Musisz to wytłumaczyć na przykładzie, podać sensowne argumenty i gotowe. Zmiana zaakceptowana. Mało tego, całym kolejnym pokoleniom, znajomym i rodzinie opowiesz, że brałeś w niej udział.

Wjeżdża przykład na białym koniu.

Pozwól więc, że przytoczę Ci przykład z życia wzięty. Popatrz na zdjęcie poniżej.

Co widzisz?
Taśma na kartonie jest krzywo przyklejona. Dodatkowo nieestetycznie zmięta. Znasz to? Pewnie tak skoro pakujesz zamówienia. Nie chcesz żeby Ci się to przydarzyło? Pakuj książki, lektury, podręczniki i akcesoria biurowe w multimail z paskiem klejowym.

Sensowne argumenty wypadną jak z rękawa.

  1. Twój dotychczasowy sposób pakowania jest czasochłonny.
    Nie musi tak być. Składanie kartonu nie musi trwać długo. Nie wierzysz? W Tym artykule przeprowadziliśmy SPEED TEST. Zobacz ile czasu możesz zaoszczędzić używając multimail z paskiem klejowym. To wygodny sposób na pakowanie bez użycia taśmy i wypełniaczy.
  2. Chcesz pakować estetycznie i denerwuje Cię krzywo naklejona, zmarszczona taśma na pudełku.
    Dbasz o jakość swoich produktów i dobrze skonstruowaną ofertę. Klienci kupują Twój produkt i chcesz by czuli do samego końca, że oferujesz im usługę najwyższej jakości. Otrzymują Twoją przesyłkę i widzą krzywo, niedbale zaklejone pudełko. Zupełnie niepotrzebne rozczarowanie i możesz go uniknąć. Tylko nie zwlekaj z decyzją o zakupie i zamów multimail z paskiem klejowym.
  3. Pakujesz nie drożej. Chcesz ponosić jak najmniejsze koszty pakowania.
    Rozwiąż warianty. Pierwszy to koszt zakupu pakowania zamówień w multimail standardowy, do którego dodać musisz koszt taśmy. I drugi. Pakowanie w multimail z paskiem klejowym. Zaskoczony? Nie myślałeś wcześniej o tym w ten sposób?

Niech wieść się niesie.

Za każdym razem gdy masz poczucie, że zrobiłeś coś dobrze, podjąłeś ważną decyzję i jesteś z niej zadowolony – powiedz o tym. Twoi znajomi, Klienci, obserwatorzy, współpracownicy czekają na dobre wieści. Jedną z takich decyzji jest zakup multimaila z paskiem klejowym. Teraz pakowanie będzie przyjemnością. Zaoszczędzisz czas i pieniądze.
I na koniec, sam odpowiedz sobie czy pasek klejowy to innowacja 😉

MultiMail A4

MULTIMAIL A4+

sprawdź

Rollbox premium A4+

Rollbox Premium A4+

sprawdź

Rollbox premium A5

Rollbox premium A5

sprawdź

Proste rozwiązania często powodują ogromną różnicę. Zmieniaj na lepsze swój sposób pakowania z nami. Kartony24 zapraszają na zakupy. Koniecznie sprawdź całą naszą ofertę. Znajdziesz w niej owijki na książki, rollboxy w różnych rozmiarach.

Do zobaczenia.

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

Może cię zainteresować

NEWSLETTER

Wejdź do kartonowego świata, w którym znajdziesz nowości produktowe, promocje i inspiracje.
To prawdopodobnie najlepszy newsletter wśród kartonów. Dołącz.

Śledź nas