Halo, księgarnie, antykwariaty i sklepy papiernicze. Tu Kartony24.eu i nasze propozycje na ekonomiczne, bezpieczne i estetyczne pakowanie książek
i podręczników. Od kiedy w naszej ofercie pojawiły się dedykowane książce opakowania, nie ma wymówek- pakuj jak należy.

Zakończenie ma znaczenie

Jak z amerykańskiego filmu. Otwiera drzwi Twojej księgarni. Słyszysz dźwięk dzwonka sygnalizującego jego obecność. Miękkie, ciepłe światło w pomieszczeniu. Dookoła czuć zapach papieru. Cisza. Tylko szelest przewijanych stron i westchnienia ludzi. Obserwujesz wszystko zza lady i z satysfakcją stwierdzasz, że jesteś w fantastycznym miejscu.

ALBO

Prowadzisz sprzedaż internetową. Zadbałeś aby Klient trafił właśnie do Ciebie. Przygotowałeś szybki, intuicyjny sklep z dobrze dobraną ofertą. Zrobiłeś wszystko, by kupowanie były bezpieczne i przyjemne.

A TERAZ

? Klient podchodzi do lady i płaci za książki.
? Przechodzi do płatności w sklepie.

i CZEKA

aż zapakujesz jego zakup i będzie mógł się nim cieszyć.

Jak pakować książki w sklepie stacjonarnym?

To jak zapakujesz książki? Ach, tylko nie popełnij błędu!
Jeśli sprzedajesz stacjonarnie możesz skorzystać z papierowych toreb, dostępnych w różnych kolorach i rozmiarach. Zakupy pakowane w papierową torbę dają większą satysfakcję i wywołują więcej pozytywnych emocji niż te, które pakowane są w reklamówkę. Dlaczego? 

  • Papierowe torby kojarzą się z prezentem, pozytywnie wpływają na pozakupowe emocje. Dodatkowo to najprostsza i najszybsza forma pakowania. W naszej ofercie znajdziesz je wyłącznie ze skręcanym uchwytem, co gwarantuje większą wytrzymałość. Nie popełniaj tego błędu i odpuść pakowanie w foliowe reklamówki.

Chcesz wyróżnić swoją torbę? Zrób nadruk. Tutaj więcej o nadrukach na torbach.

Jak pakować książki w sklepie internetowym?

Bezpiecznie. Estetycznie. Szybko. Terminowo czyli Twoje pakowanie musi być BEST!

Z tymi produktami będzie!

Bądź BEST. Pakuj BEST.

Gorący okres przed Tobą. Podręczniki, lektury oraz książki na zbliżające się jesienne wieczory-wszystkie je zapakuj z nami i wyślij bezpiecznie i terminowo. Złóż zamówienie w naszym sklepie www.kartony24.eu do 14tej, a my wyślemy je w ciągu tego samego dnia!
Do zobaczenia!

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.


author

Na jedno pytanie udziela aż pięciu odpowiedzi! Otacza każdego opieką i troską! Zaopiekuje się tobą niczym Papa Smerf Smerfikami. Podzieli się dobrą radą, zapobiegnie błędom, a te już powstałe obróci w żarcik. W nagłych sprawach uratuje z opresji.