Strona główna » Pakowanie emocjami » O tym, jak niezwykła papierowa torebka może zmienić dzień na lepszy

O tym, jak niezwykła papierowa torebka może zmienić dzień na lepszy

przez KartoNova
Opublikowany: Ostatnia aktualizacja:

Papierowa torebka z nadrukiem idealnie wpisuje się w popularny trend „Zero Waste”. Ten styl życia to nic innego, jak świadome podejście do otaczającej nas rzeczywistości i po prostu wykorzystywanie tego, co mamy. Pozwala to uniknąć niepotrzebnej konsumpcji i mnożenia nadmiaru przedmiotów. A wszystko dlatego, że każdą rzecz starannie się wykorzystuje, zamiast wyrzucać ją do kosza. Co zrobić, by papierowa torebka nie trafiłam na śmietnik po pierwszym użyciu?

 

Torebki z nadrukiem jako element nowoczesnej stylizacji

Prowadzisz mały biznes, a Twoimi klientami są kobiety? A może udzielasz się aktywnie w mediach społecznościowych, a wokół Twojego profilu zebrałaś już niemałą grupę wiernych fanów? Papierowe torebki z nadrukiem są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Czy wiesz, że wystarczy zamówienie w ilości 50 sztuk, żeby móc obdarować nimi swoje klientki? Taka torebka papierowa na pewno nie trafi do kosza. Każda pani z pewnością wykorzysta ją przy kolejnych zakupach.

 

Wystarczy artystyczny projekt lub śmieszne przesłanie, by niejedna z Twoich klientek lub obserwatorek chętnie wykorzystywała ją nawet jako element swojej stylizacji. Jeżeli zaoferujesz swoim klientom naprawdę ciekawy nadruk, każda posiadaczka takiej torebki chętnie będzie identyfikować się z jej przesłaniem.

 

 

 Wykorzystuj spersonalizowane torebki z nadrukiem w wyjątkowych sytuacjach

Niekoniecznie musisz prowadzić od razu jakiś biznes, by zamówić papierowe torebki z nadrukiem. Może szykujesz większą imprezę albo masz do czynienia z większą liczbą osób i chcesz podarować im jakiś personalizowany prezent?

Albo akurat jesteś w trakcie przygotowywania hucznego wesela w stylu rustykalnym? Dziś w modzie jest obdarowywanie przez państwa młodych swoich gości małymi prezentami. Wyobraź sobie, jaką wyjątkową pamiątką będzie zapakowanie takich upominków w spersonalizowane torebki papierowe.

Wystarczy, że wybierzesz rączkę z kręconego sznurka, by nadać im eleganckiego charakteru i wykwintności. A wybór białego koloru doskonale sprawdzi się na tę okazję. Zobacz, jak w prosty sposób możesz zamówić teraz takie torebki i ile masz rozmiarów do wyboru!

 

 

Estetyczny nadruk daje torebkom papierowym drugie życie

Wszystko zależy od Twojego pomysłu i kreatywności. A czy wiesz, jak estetycznie mogą wyglądać takie torebki? Proponując swoim klientom pakowanie zakupionego towaru w takie firmowe, personalizowane torebki, podnosisz wartość swojego produktu. To nie wszystko. Umieszczając na nich ładną grafikę, nadajesz jej tak naprawdę drugie życie. 

Dlaczego? Bo choć jej przeznaczeniem było zapakowanie zakupionego produktu, to jednak nikt nie zechce przecież wyrzucić tak gustownego dodatku. W ten sposób nie tylko stale przypominasz klientom o swojej marce, ale troszczysz się także o środowisko — po pierwsze proponujesz papierowe, ekologiczne opakowanie, a po drugie przyczyniasz się do jego wielokrotnego użytku.

 

 

Torby z nadrukiem jako element marketingu i reklamy

Dziś chętniej sięga się po współczesne środki przekazu, by zareklamować swój produkt. Do tych najpopularniejszych należą bezsprzecznie media społecznościowe. Jeżeli i Ty wykorzystujesz taki kanał, by zareklamować swój produkt, to zasłużyłeś na brawa! Ale czy musisz ograniczać się tylko do social mediów, w których roi się od podobnych ofert? 

A może czas wrócić do od lat sprawdzonych metod i wykorzystać dawne nośniki reklamy? Tym bardziej, gdy zależy Ci na promocji w swojej lokalnej społeczności. Może posiadasz regionalny biznes, salonik kosmetyczny lub fryzjerski? A może prowadzisz warsztat samochodowy bądź osiedlowy sklepik. Czy reklama w mediach społecznościowych spełni swoje zadanie? 

Działając lokalnie, pomyśl także o lokalnym rozgłosie. A tu najlepiej sprawdzą się papierowe torby z nadrukiem. W ten sposób właśnie budujesz świadomość swojej marki w miejscu, w którym działasz.

 

Wyróżnij się na tle konkurencji — po prostu bądź widoczny.

Dziś plastikowe torebki to rzadkość. Zastąpiły je te wykonane z papieru. Wiedzą to ci, którzy dbają o najmniejszy detal i traktują swoje produkty jak coś wyjątkowego. Dlatego chcą zagwarantować swoim klientom to, by zakup ich produktu był dla nich wyjątkową chwilą. Stąd dbałość o jego odpowiednie opakowanie, bo w ten sposób dba się o całość zamówienia.

 

Ty również wykorzystuj do tego papierowe torebki z ciekawym projektem graficznym lub atrakcyjnym logo firmy, by idealnie zaprezentować swój produkt. A to pozwoli Ci wybić się na tle konkurencji. Taki zabieg stosują przecież najlepsze marki.

 

Spójrz na marki premium. Każda z nich dba o to, by ich produkty pakowane były w firmowe torebki, z którymi potem celebrytki chętnie przechadzają się po sklepowych pasażach. Czy Ty również chcesz zaliczać się do tego grona sprzedawców?

Papierowe torebki z nadrukiem to zdecydowanie coś więcej niż zwykły środek do pakowania produktu. Dzięki atrakcyjnym nadrukom nie tylko budujesz świadomość swojej marki i dbasz o reklamę, ale również ofiarowujesz pamiątkę jakiejś wzruszającej i ważnej chwili. 


Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

Może cię zainteresować

NEWSLETTER

Wejdź do kartonowego świata, w którym znajdziesz nowości produktowe, promocje i inspiracje.
To prawdopodobnie najlepszy newsletter wśród kartonów. Dołącz.

Śledź nas