Jeśli jeszcze nie widzisz lub widzisz, ale nie doceniasz różnicy w pakowaniu w karton z paskiem klejowym, koniecznie obejrzyj nagranie. Nie bez powodu mówi się, że czas to pieniądz, szczególnie w biznesie. Ile rzeczy i tematów mógłbyś zrobić gdybyś miał go trochę więcej….

Jak szybko zapakować książkę?

Postanowiliśmy pokazać wszystkim niedowiarkom, że warto na start zainwestować w pakowanie w multimail z paskiem klejowym. Zobacz wideo.

Koszt pakowania książki. Policz to dobrze

Kartony z paskiem klejowym są nieco droższe w cenie zakupu od tych standardowych. Zwróć jednak uwagę, że do ceny tego drugiego musisz doliczyć koszt taśmy klejącej. Kiedy popatrzysz na to w ten sposób, różnica w koszcie pakowania staje się niezauważalna.

Pudełka dla księgarni i antykwariatów.

Jeśli szukasz bezpiecznego sposobu na pakowanie książek, podręczników, lektur czy artykułów biurowych koniecznie skorzystaj z oferty multimaili. Dobierz odpowiedni dla Twojego biznesu i pakuj z Kartony24. Zobacz nasz wpis 4 sposoby pakowanie książek oraz Pasek klejowy. Innowacja w pakowaniu książek.  

Dobrego dnia!

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.


author

Stary wyjadacz, mistrz kategorii. Zawsze jest na bieżąco z tematyką branży, ale i sprawami spoza niej. Karton renesansu! Wskaże najlepsze rozwiązanie i poklepie po ramieniu.