Strona główna » E-commerce » Gdzie kupić opakowania e-commerce?

Gdzie kupić opakowania e-commerce?

przez Kartonsky
Opublikowany: Ostatnia aktualizacja:
opakowania e-commerce dla sklepów internetowych z paskiem klejowym i taśmą zrywającą

Opakowanie e-commerce

Opakowania e-commerce to po prostu kartony do wysyłki znane również pod nazwą opakowania wysyłkowe. Opakowania wysyłkowe, przeznaczone typowo do wysyłki zamówień dla Klientów, to wersje dobrze Wam znanych kartonów fasonowych i kartonów klapowych.
Dlatego wymarzony producent opakowań lub hurtownia opakowań to taki, które oferuje wszystko czego szukamy. A jeszcze lepiej jeśli oferuje produkty, które przyspieszą i ułatwią naszą pracę.

Karton wysyłkowy klapowy

Kartony klapowe w wersji kartony do wysyłki zostały wyposażone w pasek klejowy, dzięki czemu samo pakowanie zajmuje raptem kilka sekund. Opakowania wysyłkowe typu kartony klapowe są inne niż wszystkie. Nie musisz martwić się o to czy zmieści się do paczkomatu lub czy spełnia wymagania firm kurierskich – zadbaliśmy o to. Dodatkowo, wyprodukowaliśmy go tak, aby nie marnować materiału – jest więc ekologicznie. A skoro można dbać o ekologię bez wysiłku, to dlaczego nie? Kartony do wysyłki tego typu mają automatyczne dno, pasek klejowy oraz zrywkę, dzięki której Klient otworzy paczkę tak samo szybko, jak Ty ją dla niego zapakujesz.

Karton wysyłkowy fasonowy

Kartony fasonowe to “te ładniejsze” kartony do wysyłki. Oczywiście nie oznacza to, że kartony klapowe są brzydkie, po prostu nasi Klienci z branży beauty dużo chętniej wybierają opakowanie e-commerce typu karton fasonowy do wysyłki swoich produktów. Te opakowania wysyłkowe również zawierają pasek klejowy, który jest nie tylko wygodny, ale również estetyczny, co jest niezwykle istotne w branży beauty. Klientki zamawiające ubrania, dodatki czy kosmetyki nie lubią, gdy opakowanie e-commerce jest owinięte taśmą. Dzieje się tak z dwóch powodów. Po pierwsze, do otworzenia paczki zabezpieczonej taśmą potrzebujemy nożyczek lub noża i możemy niechcący uszkodzić produkt znajdujący się w środku. Po drugie, Klientka czekająca na paczkę raczej na pewno będzie chciała otworzyć ją od razu, w aucie, zaraz po odejściu od paczkomatu – a bez czegoś ostrego będzie to niemożliwe.

I tu w obu przypadkach świetnie sprawdza się zrywka w którą wyposażone są nasze kartony do wysyłki – wystarczy jeden ruch i można cieszyć się zawartością paczki.

e-Box karton wysyłkowy 220x120x80

e-Box karton wysyłkowy 220x120x80

sprawdź

e-Box karton wysyłkowy 280x200x80

e-Box karton wysyłkowy 280x200x80

sprawdź

e-Box karton wysyłkowy 280x200x80

e-Box karton wysyłkowy 380x300x80

sprawdź

Nasze opakowania wysyłkowe, oprócz walorów estetycznych i funkcjonalnych są również bezpieczne, ponieważ produkujemy je z mocnej i wytrzymałej tektury, której nie straszna droga nawet na drugi koniec Polski czy za jej granicę!

Gdzie kupić opakowania e-commerce?

Z doświadczenia wiemy, że lubimy sklepy internetowe, które oferują wszystko, czego szukamy. Kompletowanie zamówienia u kilku sprzedawców, szukanie na siłę dodatkowych produktów, aby wysyłka była darmowa to mało atrakcyjna opcja. A to braknie złotówki do darmowej wysyłki, albo nie ma tego rozmiaru na którym nam zależy… wiecznie coś.

Gdzie zatem najlepiej kupić opakowania e-commerce? Chyba nie będzie zaskoczeniem, jeśli napiszę, że w Kartony24. Jako ogromny producent opakowań, oferujemy praktycznie każdy typ kartonów oraz akcesoriów do pakowania. Chociaż w przypadku kartonów wysyłkowych nie potrzebujecie ani taśm, ani nożyczek.

Nie możesz się zdecydować, które kartony wysyłkowe wybrać? Weź trochę tych i trochę tych na próbę i sam zdecyduj, które są lepsze, w które wygodniej się pakuje. Od teraz w jednym miejscu możesz również kupić różne rozmiary i nie zawsze mieć pod ręką opakowanie e-commerce, które zmieści się do danej skrytki paczkomatowej. Zero mierzenia!

W Kartony24 im więcej kupujesz, tym mniej płacisz – bo skoro chcesz sprzedawać więcej i więcej zarabiać, to szkoda, żebyś musiał dokładać do produktu jakim są kartony wysyłkowe. Oczywiście najzwyklejsze opakowania możesz zamówić również w znanych sieciówkach, ale wtedy nie masz pewności:

  1. czy paczka zmieści się do paczkomatu
  2. czy paczka dotrze bezpiecznie do Klienta
  3. z jakiej tektury jest wykonane to opakowanie
  4. czy dół paczki nie wypadnie pod ciężarem zamówienia

I przede wszystkim – nie obejdzie się bez owijania całości taśmą klejącą… A nie oszukujmy się, taśma, nawet w małej ilości odbiera walory estetyczne nawet najładniejszemu kartonowi.

Jakie kartony dla e-commerce polecamy?

Zawsze gdy chcemy polecić jakiś produkt dostępny w naszej ofercie, sprawdzamy co nasi Klienci wybierają najczęściej i dlaczego właśnie to. Jeśli mamy wskazać najlepsze kartony dla e-commerce, musimy przeanalizować najpierw Twoje potrzeby.

  1. Jeśli dopiero rozkręcasz swoją firmę i nie masz na nic czasu, kartony z paskiem klejowym będą najszybszym sposobem pakowania zamówień.
  2. Jeśli masz już firmę i chcesz usprawnić proces pakowania, kartony do paczkomatów z paskiem klejowym zaoszczędzą czas, który obecnie Twoi pracownicy poświęcają na oklejanie kartonu taśmą.
  3. Jeśli zamówienia dla Klientów wysyłasz głównie za pośrednictwem paczkomatów wybierz kartony z paskiem klejowym, ponieważ są dostosowane do rozmiarów skrytek.

Kartony do paczkomatów wyposażone w pasek klejowy to najczęściej wybierane kartony dla e-commerce przez naszych Klientów, dlatego polecamy je każdemu, kto chce pakować jeszcze szybciej i jeszcze lepiej. Kartony z paskiem klejowym to najwygodniejsze w obsłudze kartony do paczkomatów, ponieważ musisz jedynie zdjąć pasek zabezpieczający klej i skleić całość.

Rollbox premium - Owijka na książki A5+

Rollbox premium – Owijka na książki A5+

sprawdź

karton wysyłkowy automatyczny z paskiem klejącym i taśmą zrywką do paczkomat InPost gabaryt C

Karton automatyczny z paskiem klejowym 300x200x190

sprawdź

karton wysyłkowy z paskiem klejowy i zrywką automatyczne dno do paczkomat InPost gabaryt B

Karton automatyczny z paskiem klejowym 400x300x190

sprawdź

To co leży po Twojej stronie i w czym możemy pomóc Tobie, to jedno. Natomiast ważny jest również customer experience czyli to jak tę paczkę rozpakowuje się Klientowi – czy potrzebuje dodatkowych narzędzi, na przykład noża lub nożyczek, czy da radę rozpakować paczkę w aucie lub autobusie. Kartony do paczkomatów wyposażone w pasek klejowy mają obopólne korzyści – Ty oszczędzasz czas i budżet (nie musisz kupować kolejnych taśm), a Klient nie denerwuje się podczas rozpakowywania – wystarczy, że pociągnie za zrywkę i może cieszyć się zawartością pudełka od razu po odbiorze z paczkomatu. Być może niektórzy z Was pomyślą teraz, że czekanie z otwarciem paczki, otwieranie jej nożem czy nożyczkami nie jest przecież aż takim wielkim problemem, ale fakty są takie, że jeśli Klient uważa coś za problematyczne, to znaczy, że tak właśnie jest. Jak to mówi stare porzekadło, “można mieć rację, albo można mieć Klientów”, czy jakoś tak.

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

Może cię zainteresować

NEWSLETTER

Wejdź do kartonowego świata, w którym znajdziesz nowości produktowe, promocje i inspiracje.
To prawdopodobnie najlepszy newsletter wśród kartonów. Dołącz.

Śledź nas