Strona główna » E-commerce » Tylko ładne już było. Nadaj temu sens.

Tylko ładne już było. Nadaj temu sens.

przez dr Box
Opublikowany: Ostatnia aktualizacja:
Karton z nadrukiem- drukujemy nie tylko logo

Karton z nadrukiem- drukujemy nie tylko logo

Tylko ładne już było. Nadaj temu sens. To stwierdzenie może dotyczyć wszystkich aspektów życia. Polityki, społecznych zmian, a nawet pakowania. I o tym dzisiaj.

Nagłówek mam nadzieję wywołał w Tobie ciekawość, wzburzenie albo chociaż niewielką irytację. Twoje emocje są ważne, bo dzięki temu chętniej dyskutujesz, a to ważne w biznesie.

Punkt widzenia, a punkt siedzenia

To zależy. To zdanie można powiedzieć zawsze. Zawsze przecież znajdzie się ktoś, kto ma “ale” albo po prostu inne zdanie. Tylko to zdanie może otwierać lub zamykać dyskusję. Naszą niech otworzy. Pogadajmy o punkcie siedzenia. My sprzedajemy opakowania i akcesoria dla magazynów. W swoim asortymencie mamy również dodatki i wypełnienia do paczek. Jasne, chcemy Ci je sprzedać i to jest ten nasz punkt. Z tego punktu widać jednak różne rzeczy i teraz poświęćmy im trochę czasu. Chcesz poznać naszą perspektywę?

Punkt widokowy z lupą

Na rynku opakowań pracujemy już lata. Obserwujemy jak zmieniają się potrzeby naszych Klientów i Klientów naszych Klientów. Wszystko po to, by stworzyć dla Was ofertę, która spełni oczekiwania. Dzięki temu, że obsługujemy prawdopodobnie wszystkie z możliwych branż w Polsce (ale nie tylko w Polsce), identyfikujemy Wasze potrzeby. Potrzeby z roku na rok się zmieniają. Od oklejonych przypadkową taśmą pudełek, owiniętych w folię stretch, do muśniętych Waszym ulubionym zapachem paczek z bibułą. Tak, trzeba przyznać, jest ładniej. Nawet jeśli nie używasz mgiełki zapachowej to dbasz, by karton był czysty, bez uszkodzeń i wypełniacza, który wyglądałby jak wysypany śmietnik Twojego magazynu.Jest ładniej. To Ci wystarczy?

blog - nadruk na kartonie

Bez sensu, ale ładna

Kupujesz karton, dopasowujesz go rodzajem i rozmiarem, dobierasz odpowiednie wypełnienie i…. Klient z pewnością dostaje ładną paczkę. Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Paczki powinny być ładne. Dostosuj ich wygląd do produktu i branży w której pracujesz. Nie zapominaj jednak o tym, że możesz zrobić coś więcej. Wykorzystując dostępność wiedzy, zbuduj przewagę konkurencyjną ( o tym, jak to zrobić przeczytasz >> tutaj <<) Uświadom sobie, co możesz zyskać dodając do tego nadruk. 

  • Nadrukuj na kartonie informację o tym, kim jesteś. Pokaż jakimi wartościami się kierujesz i co jest ważne.
  • Daj swojemu Klientowi wiedzę, po którą musiałby sięgnąć do Internetu lub innego sprzedawcy. ( instrukcje, newsy branżowe)

Nadruk na kartonie może nadać sens. Jaki? To od Ciebie zależy

karton z nadrukiem
karton z nadrukiem dla branży beauty
karton z nadrukiem dla butiku

Skorzystaj z naszego punktu widokowego i porad, które przygotowujemy, bo jesteśmy pewni, że nasze obserwacje mają sens. A nadruk zrobisz tutaj darmowy kreator.

PS. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o nadruku, znajdziesz je w naszej Strefie Nadruków. Po inspiracje zapraszamy Cię na nasze Social Media – Instagram i Facebook. Znajdziesz tam przykłady realizacji kartonów z nadrukiem, toreb z nadrukiem oraz taśm z nadrukiem, które tworzymy dla naszych Klientów. Dodatkowo konkursy, inspiracje, wiedza z zakresu pakowania i doboru dodatków, trendów w pakowaniu i wieeeeele rozrywki, dotyczącej nie tylko pakowania.

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

Może cię zainteresować

NEWSLETTER

Wejdź do kartonowego świata, w którym znajdziesz nowości produktowe, promocje i inspiracje.
To prawdopodobnie najlepszy newsletter wśród kartonów. Dołącz.

Śledź nas