Strona główna » Pakowanie emocjami » Darmowy kreator do nadruków – nadruk w 3 prostych krokach

Darmowy kreator do nadruków – nadruk w 3 prostych krokach

przez KartoNova
Opublikowany: Ostatnia aktualizacja:
torba papierowa z nadrukiem indywidualnym przygotowanym w kreatorze

Pudełko z logo firmy – taki nadruk wystarczy?

Pudełko z logo. Czy to wystarczy? Tak, możesz nadrukować tylko logo. Możesz też jechać w legginsach do Paryża albo w trampkach. MOŻESZ. I zrobisz to, jeśli będziesz miała ochotę. Ale…

Ładne pudełka z logo firmy, czy zapierający dech w piersiach majstersztyk posypany brokatem?

Odpowiedz sobie na pytanie, czy chcesz zabłysnąć, wyróżnić się, czy zrobić coś, co już widziałaś? Coś, co najprawdopodobniej już zrobiła Twoja konkurencja? Coś, obok czego przechodzi się… Tak po prostu przechodzi. Karton z logo jest ładny i estetyczny (Tak jak legginsy. Są ok.). Są też opakowania z nadrukiem, które zwalają z nóg. Tak jak jedyny, unikatowy egzemplarz sukienki wiszący na manekinie w oknie wystawowym klimatycznego atelier,  obok którego nie da się przejść obojętnie. Jakieś dziwne pole magnetyczne każe Ci stać tam pod tym oknem i nie odchodzić, tylko gapić się na tę suknię jak na arcydzieło. Już wiesz, że musisz ją mieć.

Zwykły karton i niesamowite emocje – Da się je połączyć?

Tak jak przy sukience, emocje mogą towarzyszyć trendowym opakowaniom. Nie. Nie mylę się. Pudełko i emocje.

Trudne, dość pesymistyczne czasy i wydarzenia ostatnich kilku lat, sprawiły, że przedmioty użytkowe są coraz bardziej estetyczne. Dziwne, co? Jednak jak się zastanowisz, to kiedy jest nam źle, smutno czy ponuro to ładne rzeczy poprawiają nam nastrój. To prawda! Kiedy jesteś przygnębiona i dostajesz paczkę z eko żywnością w szarym kartonie, to jest to hm… obojętne. Nie wpływa znacząco na Twój nastrój. Kiedy ta sama paczka powita Cię wesołym kolorowym printem i hasłem motywującym do działania to… masz +10 do nastroju! To nie chodzi o wyścigi po wybiegu, tylko o spryt i dobre ogarnięcie tematu. Wiesz o czym mówię? Nie chodzi o to, żebyś była pierwsza. Chodzi o to żebyś była najlepsza w tym co robisz. Pakujesz, wysyłasz, dbasz o swoją firmę, o swój sklep, o klientów? Rozpieść ich paczkami dopracowanymi do perfekcji! Wybierz pudełko fasonowe z nadrukiem i możesz gwiazdorzyć. 

Jak stworzyć własny nadruk?

Stawaliśmy na głowie, aby uprościć jak się da zamawianie personalizowanych opakowań. Udało się! Stworzyliśmy prosty w obsłudze kreator kartony24.eu Widziałaś go? Tylko trzy kroki dzielą Cię od błysków fleszy skierowanych na Twoje wyjątkowe pudełka z nadrukiem. Kiedy je przejdziesz, usiądź wygodnie w fotelu, bo czekać będzie Cię oglądanie i udostępnianie ogromnej ilości stories, gdzie Twoi klienci będą Cię oznaczać.

sprawdź co nadruk może zrobić dla Twojego biznesu - zapraszamy do strefy nadruku

Krok 1: Pomysł i wizja

Zacznij od wyznaczenia celu. Co ma na celu Twój nadruk? Ma bawić, rozśmieszać, czy może uczyć? Ma nieść w świat historie Twojej marki i opowiadać o produkcie, czy po prostu ma zachwycać estetyką  i stylem? Co chcesz opowiedzieć klientom? W jakie miejsce ma kierować, na stronę sklepu, czy na Instagrama, a może do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub sklepu stacjonarnego? Możesz wybrać niektóre lub umieścić wszystkie te informacje. Wystarczy je uporządkować. Wszystko zaczyna się w Twojej głowie. Przelej swoje pomysły na papier, zapisz, tak aby nic Ci nie umknęło. W ten sposób stworzysz zarys projektu. Pierwszy sukces zaliczony. Wiesz już CO będzie na kartonie. Z tą wiedzą zapraszamy do kreatora!

Krok 2: Akcja! Projekt w kreatorze

Gdy rozpoczyna się akcja, do gry wkracza kreator. To proste, nawet jak żaden z Ciebie Da Vinci! Przygotuj wszelkie potrzebne grafiki. Zwróć uwagę na jak najlepszą jakość grafik. Nasz kreator obsługuje pliki w formacie jpg, svg, png i webp. Pamiętaj o przezroczystym tle, możesz je usunąć nawet w canvie, lub w innym prostym programie graficznym. Wszystkie grafiki przygotuj osobno, będziesz mogła swobodnie przesuwać, powiększać i zmniejszać wybrane elementy i ustawiać na poszczególnych bokach pudełka.

Grafiki gotowe?

  • Wskakujesz do kreatora.
  • Wybierasz produkt – do wyboru masz różne rodzaje kartonów, torebki papierowe i koperty bąbelkowe.
  • Wybierasz kolor – w przypadku kartonów szary lub biały.
  • Teraz rozmiar kartonu, ilość oraz typ nadruk – standard lub ekspres. Po wybraniu tych opcji masz już podgląd na cenę. Nie uwzględnia ona jeszcze nadruku.
  • W kolejnym etapie widzisz już swój karton, możesz teraz wybrać bok, na który najpierw chcesz wrzucić grafiki. 
  • To czas na projektowe szaleństwo! Tutaj możesz korzystać z gotowych elementów, czcionek i ikonek przygotowanych przez nas w kreatorze, lub klikając ‘’grafika” możesz przesłać swoje pliki.

W każdej chwili możesz podejrzeć jak wygląda karton w całości, klikając na ikonkę “Widok 3D”. Po dodaniu grafik na boki kartonu zmieni się również cena – pamiętaj, że jest to cena orientacyjna, która nieznacznie może ulec zmianie, np. podczas weryfikacji przez nas projektu lub później przy wprowadzanych zmianach. Wszystkie grafiki dodane, ułożone, projekt gotowy? W takim razie klikasz “Dalej” i lądujesz na końcu ścieżki, czyli  w podsumowaniu. Tutaj podajesz nam swoje dane i przesyłasz projekt.

Krok 3: Finalizacja. Złożenie zamówienia

Złap filiżankę ulubionego espresso i daj nam chwilę. Twój projekt właśnie trafił do naszego grafika, który sprawdza jakość grafik i nanosi drobne poprawki – jeśli takie są. Ty w tym czasie otrzymasz od nas fakturę proformę i możesz opłacić zamówienie. Przesyłamy Ci również gotowy projekt kartonów do weryfikacji czy jest ok. W momencie, kiedy dasz nam zielone światło, akceptując projekt, pędzimy z nim na drukarnie. No i jazda, mamy od 3 do 5 dni na wydruk Twoich opakowań (w zależności od wybranej przez Ciebie opcji standard lub ekspres). Możesz zaglądnąć w tym czasie na nasz sklep Kartony24.eu i dobrać potrzebne akcesoria jak bibuła czy sizzlepak aby dopełnić całość i spakować niepowtarzalne paczki. Powodzenia!

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

Może cię zainteresować

NEWSLETTER

Wejdź do kartonowego świata, w którym znajdziesz nowości produktowe, promocje i inspiracje.
To prawdopodobnie najlepszy newsletter wśród kartonów. Dołącz.

Śledź nas