Strona główna » Pakowanie emocjami » Wyjątkowe stylizacje dla każdego, czyli o nadruku coś więcej

Wyjątkowe stylizacje dla każdego, czyli o nadruku coś więcej

przez KartoNova
Opublikowany: Ostatnia aktualizacja:
wyjatkowe stylizacje dla kazdego

Ostatnio robiłam sporo zakupów w sieci. Teraz pod moimi drzwiami piętrzy się sterta szarych, nudnych kartonów, które czekają, aż je wyrzucę.

Gdyby tylko miały na sobie intrygujący nadruk… Mogłabym przesłać zdjęcia znajomym, wykorzystać je ponownie, być może nawet nagrać unboxing i wrzucić na Insta… A tak? Pozostaje niesmak i rozczarowanie.

Oby nigdy nie spotkało to Twoich klientów! Zapraszam na dalszą część opowieści o świecie opakowań i nadruku.

Po co mi nadruk? Przecież to tylko opakowanie

Powiedzieć tak może tylko szaleniec. Zerwijmy w końcu z mitem, że książki nie ocenia się po okładce. Oczywiście, że zawartość jest ważniejsza niż samo opakowanie. Nie zmienia to jednak faktu, że pierwsze wrażenie robi się raz – a ono zależy właśnie od owej okładki.

Wrażenia mogą być różne. Nijakie, złe, dobre i zachwycające. Domyślasz się, w które z nich powinieneś celować?

Efekt wow nie jest jednak możliwy bez nadruku. To must have zwłaszcza w branży beauty, fashion i w przypadku marek sektora premium.

Nadruki to sztos! Ale jakie?

Jakie tylko chcesz! Na kartonach możesz umieścić logo swojej firmy, jej nazwę, adres strony internetowej, hasło reklamowe… Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się zapełnić większą powierzchnię pudełka, czy postawisz na subtelny wzór. Możesz pokusić się o całkowicie abstrakcyjną grafikę.
Liczy się przede wszystkim pomysł. Im większą oryginalnością się wykażesz, tym bardziej zapadniesz w pamięć swoim klientom!

Wszystko zależy jednak od identyfikacji wizualnej Twojej marki. Choć zachęcam Cię oczywiście do eksperymentów, postaraj się zachować spójność – klienci mają być pozytywnie zaskoczeni, a nie zagubieni.

Pamiętaj, że większość firm nie umieszcza (jeszcze!) nadruków na swoich przesyłkach. Kartony z nadrukiem to więc genialna szansa na wyróżnienie się na tle konkurencji. Zrób to, zanim oni Cię wyprzedzą!

Nie tylko kartony!

Zrealizuję dla Ciebie zachwycające nadruki nie tylko na kartonach. Co powiesz na torby papierowe? Są minimalistyczne, ekologiczne i polecają się do pakowania żywności, kosmetyków i przeróżnych produktów, które kupujemy stacjonarnie. Już sobie wyobrażasz, jak ludzie przechadzają się z torbami z Twoim nadrukiem po mieście? Sukces murowany!

Na nich możliwości się nie kończą. Nadruk możesz umieścić również na taśmie, której używasz do zabezpieczenia pudełek. Świetnie uzupełni ona grafikę na kartonie lub będzie samodzielną ozdobą – wybór należy do Ciebie!

Podsumowanie

Choć estetyka jest bardzo ważna, nadruki na opakowaniach to nie sztuka dla sztuki. Tworzymy je po to, aby Twoi klienci zapamiętali Twoją markę i wracali po więcej. Zapewnij im więc doświadczenia na najwyższym poziomie. Zobaczysz, jak szybko Twój Instagram zapełni się powiadomieniami o oznaczeniach!

Sprawdź więcej moich porad – naucz się pakować emocjami!


Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

Może cię zainteresować

NEWSLETTER

Wejdź do kartonowego świata, w którym znajdziesz nowości produktowe, promocje i inspiracje.
To prawdopodobnie najlepszy newsletter wśród kartonów. Dołącz.

Śledź nas